Hirdetés

Aktív témák

  • Black_Raven

    veterán

    válasz dptrsk #3865 üzenetére

    Üdv.A térerő nem keverendő össze a lefedettséggel,de sajnos én speciel hozzászoktam hogy a lefedettség a mi városunkban maximum térerőt jelent,nem pedig két "pálcikát".Üzleti szempontból azért vitatnám hogy a városok rossz üzlet lenne!Ha már csak a Te példád veszem alapul,az 1000fős falut ahol mindenki használ mindent tehát,megéri és talán túlterhelt is a hálózat.És akkor jövök én,a lakótelepemmel ahol 20000-en lakunk.És igen sok a nyugdíjas,legalább a negyede,aki skype-n beszél az unokájával Angliában és 99%-nak van mobilja.A hálózat hogy túlterhelt-e, nem tudom de azt látom,hogy minden harmadik házon átjátszó állomás van.Tőlem például 50méterre van egy,és ezért nem értem miért ilyen gyenge a 4g.Az hogy a Telenor miatt,az nem kifogás.A többi szolgáltatásuk kifogástalan./8-évig voltam náluk/Végül is az előző hsz-ben arra akartam kitérni hogy sajnos nekem a Blue se jó a Telekom miatt.A többieket nem tudom,mert nem szoktam kérdezgetni hogy a Voda+Telenor jó e.A két pálcikát tudod hogy hívják?Látvány 4G,látod hogy van,csak használni nem tudod.Mert ha használod , le a nullára..

    [ Szerkesztve ]

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Aktív témák