Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz tuzolto1981 #7 üzenetére

    Köszönöm. Igazából nincs túl nagy szükségem „strapa telefonra”, de úgy látom, ez áll a legközelebb ahhoz, amit egy telefontól elvárok és az ára sincs nagyon elszállva.
    Legalább két napot kibíró akku, B20, iránytű, két sim, fm rádió, ennyi az elvárásom. Méretileg ugyan nagyon nagy, főleg a kijelzőhöz képest de azzal még el leszek valahogy és nem baj, ha van valamennyi tűrőképessége. Volt olyan telefonom, ami mínusz 5 fok alatt és plusz harminc fölött teljesen használhatatlan volt, ez remélem nem csinál ilyet.

    A Vernee Apolló lite-ra vártam, de az drágább még az eustocknál is (meg az, hogy nem lehet kártyával fizetni, nálam kiejti azt a boltot, még ha viszonylag olcsó is) és a zajszűrő mikrofont kispórolták belőle, ami nekem baj, mert sokszor beszélek zajos helyen (pl gépterem).

    Így most ez tűnik jó vételnek, vagy esetleg a Honor 7 lite de érzésre az nem érne nekem több mint tíz rugóval többet, főleg, hogy nem stock drodidja van. Meg az mtk proci is jobban bejön, mint a kirin.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • petif0321

    újonc

    válasz tuzolto1981 #7 üzenetére

    Tiszteletem!

    Csak annyit szeretnék mondani, hogy mivel gyárilag nincs rajta Push to talk program, így Google Play-ből kell letülteni egyet.
    (pl.: Zello)

    Ez egy hiper-szuper jó progi. Nekem nagyon tettszett. Kell hozzá wi-fi, így viszont olyanokkal is tudsz walki-talkizni akiknek más típusú telefonjuk van és rajta van úgyan ez a program.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák