Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuzolto1981

    csendes tag

    válasz SaGa59 #6 üzenetére

    Szia!

    Azt, hogy megér e annyit, azt Neked kell eldönteni... :)
    Összehasonlítva a hasonló kinézetű és (talán) felépítésű CAT telefonok áraival, szerintem bőven megéri. De mint mondtam, ezt csak Te tudod eldönteni... :K

    Nem találtam benne walkie-talkie funkciót. A gombok programozhatók, ahogy emlékszem, valamint biztos van erre program a Google Play-ben. Úgy akkor nem csak másik BV6000-el tudsz beszélgetni.

    A hangszóróval és hangminőséggel nem volt gondom. Eddig senki nem panaszkodott... az előző telefonjaim rosszabbak voltak ilyen téren.

    Üdv.

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz SaGa59 #15 üzenetére

    Elég sokat nézegettem az alit, ott legnyomottabb áron 180 dodóért láttam, de nem tetszett a shop...
    Átlag 210 körül szaladt a dolog.
    Aztán jó sokat néztem az ébajt, de az sem tetszett.
    Ahol jó lett volna az ár, onnan nem szállítottak ide, szal elegem lett.
    Aztán elég sokat bajlódtam az off Lenovo P780-al de azt legalább szó szerint bagóért vettem szoftver hibásan a magyar piacon (vatterraa).
    Tehát úgy gondoltam, ha már 65 alatt úgysem úszom meg, ráteszek még egy 10-est, van rá egy év garim is...
    Ráadásul a hibás példány jöhetett volna kintről is.... :F Szal egyenlőre úgy érzem jól döntöttem.
    Ja hogy honnan... [link]
    Én maximálisan elégedett vagyok a bolttal. Szóltam nekik, hogy szerintem gáz van. Küldtem videót ahol látszik a hiba, pénteken elpostáztam, hétfőn odaért, kedden telefonáltam, hogy akkor most hogyan tovább, szerdán megkaptam az újat.... :R :R :R
    Én maximálisan elégedett vagyok...
    Ja állítólag szólni is jobban szól... ;]

    [ Szerkesztve ]

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák