Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bence008

    tag

    Üdv! Vásároltam az Edigital Black Friday akció keretein belül egy Zyxel NAS520 hálózati adattárolót 28.490 forintért. Az eredeti ára 45.990 Ft. Több fórumozótól olvastam az eszköz itteni topikjában, hogy már megkapta, nekem viszont lassan 2 hete nem halad a visszaigazolt rendelésem. Úgy indultam neki, hogy 1-5 napon belül átvehető lesz szaküzletben, ehhez képest úgy néz ki, hogy nem is volt nekik, vagy odaadták másnak a rendelésem. Telefonáltam korábban, azt mondták, hogy beszerzés alatt van. Ma viszont ők kerestek meg engem telefonon, hogy nincs és nem is lesz, logisztikai problémájuk van. Felajánlottak helyette egy NAS326-ot 30.990 Ft helyett 21.990 forintért, de nem fogadtam el, tekintve, hogy nem azonos tudású eszközökről beszélünk (1 vs 2 magos, 512 MB vs 1 GB RAM stb.), és érdekes módon a kedvezmény mértéke is kisebb lett, mint a Black Fridayen volt. Az már csak hab a tortán, hogy pont ilyen NAS326-ot vettem tőlük korábban, nem olvasta a HDD-t, mégis 4 hétig ültek rajta a szervizben, mire nagy nehezen visszakaptam az árát. És most megint egy ilyen hulladékot akartak rám sózni, a megrendelt termék helyett. :W Valami ötlet? Kérjek drágább NAS-t ugyanolyan mértékű kedvezménnyel, mint a megrendelt termék volt? Bár szerintem a korrekt hozzáállás az lenne, hogy az akciós árért kapnék egy azonos tudású, vagy ennek hiányában egy jobb eszközt. Vélemény? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák