Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz ingalls #37150 üzenetére

    Érdekes, én abszolút nem értek egyet vele. Szerintem óriási hiba egy játékra, amit nyilván az ember azért vett, hogy esténként meló után, ha van egy órája, akkor lövöldözzön egy kicsit, így tekinteni.
    Persze akiknél fagy és csatlakozási problémák vannak meg mifaszom, azoknál elhiszem, hogy egy idő után elszakad a cérna, de ezek csak a játékosok egy kis hányada. Azért azt állítani, hogy a játékosok 60%-a elvándorol, az barokkos túlzás.

    Azt meg, hogy valaki egy JÁTÉKBAN! nem tudja hozni a saját maga által elvárt szintet és emiatt frusztrált, azt végképp nem tudom hova tenni. :(
    A kultúr playerekre pedig inkább nem is reagálok....azok kik? :D
    A selejtet értem, az vagyok én, mert játszok és nem sírok, de kik a kultúr játékosok és mit csinálnak mondjuk most? :D

    Mondjuk akiknek a játék fontos dolgot foglal el az életükben, azoknál talán megértem, hogy személyes sértésnek érzik, ha valaki lelövi őket, egy nyilvánvalóan a játék egyik bugja, hibája miatt.
    De szerintem a többségnek még mindig csak a kikapcsolódás egyik formája ez (és az összes) játék, ezért nem fognak napokig bosszankodni azon, hogy ez a köcsög, buzi lelőtt azért, mert elakadtam egy tereptárgyban. :D

    Nyilván nem vagyunk egyformák, de nagy balgaság lenne egy játék miatt idegeskedni, holott éppen az ellenkezője lenne a feladata. :K

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák