Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #17734 üzenetére

    Nekem az az izé,hogy nem is van nagyon időm,kedvem vacakolni "rendes" játékkal,mert mire találnék valakit legalább+ts...így maradt a metrózás,és emiatt vártam a CQ-t is,ami ugye kis mapon járműmentes vadulás,pont passzolt volna a jelenlegi "helyzetemhez"...csakhát vacak...
    Pecsenye sz...t ér ha az ember mobil,és nincs tunkolóhely...simán megeszi reggelire mindenki,akinek kézifegyója van.Arra jó,hogy az ember daráljon,tűz alatt tartsa a folyosókat,kitörjön,stb...
    Mondjuk eléggé sajnos,hogy mostmár metrón szinte mindenki scripttel és acoggal használja,pár lövésekkel messziről szedegetik a népet vele...semmi bipod,állva,stb,de úgy lő át 100m-t,hogy az ember be se pirosodik,hanem csak eldől,mint egy zsák krumplil.Ennyiből utálom.Viszont rapekor nekem is előkerül az M320 LVG-vel egyetemben,mert valamivel rendet kell tenni a noobok között és kitörni :D Ashoti,bármennyire is szeretem,2+ ember ellen,akik vagy pecsenyéznek,vagy gránátspam,vagy M320,esetleg mind egyszerre,nem sokat ér,ki-kinézek,lekapok egyet-egyet,de már húzza is fel a medik,gyűlik a kill,de ki nem jutunk.Masszív tűzerő kell :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák