Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Na youtube-on is beindult a Battlefield gameplay gyártás..... :W
    Sok gyökér azt se tudja mit kell csinálni, de húú hogy néz ki, eszméletlen a játék stb.
    És akkor Rushnál is csak össze vissza szaladgál, a két pont közelében nem jár.
    Nem tűnik fel neki, hogy folyamatosan tolódnak hátra, mert nem tartják azt a nyomorult két pontot.
    És ilyenekkel van tele az egész játék. Meg kemper csicskákkal. Biztos élvezetes lehet ülni a házban, és várni az ellent, hogy mikor jön be az ajtón illetve ülni valahol, és csipázni.
    Erre még rátesz ez az undorító pálya is. Jó nagy, cserébe a felén még ember nem járt, mert minek. Bent a házaknál meg megy az autizmus.
    Spottolni nem lehet, kb olyan, mintha kivették volna a játékból.
    Nézem a tankot, állok a Q-n, és nem spottolja be.

    Grafikát kivéve minden téren visszalépésnek érzem a BF4-hez képest, de jó lenne még több pályán is látni, hgoy milyen a játék. Ezen kegyetlen rossz, és akkor ezt még megfejelik a rendkívül kevés járművel, ami egy ekkora pályán érthetetlen. Gyalogoljál mindenhova, égjen a zsír!
    Én hülye ma is visszafoglaltam e-t, le is spawnolt asszem kemény egy lovat, amit el is vitt valaki, én meg ott állok mindentől távol. Természetesen nem értem el D-ig sem, mert a sniperek szétszedtek.
    Inkább nem is játszottam tovább, így is már ott tartottam, hogy letörlöm az egészet a fenébe.

    Ja, meg ez a Battlelogot leváltó cucc egy gyász.
    Nem tudom minek kellett ezt erőltetni. Teljesen jó volt az is.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák