Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Beni2360 #18716 üzenetére

    A Banggood-ot is meg lehet adni a PayPal-on gyorsfizetésre és akkor nincs beléptetés, hanem azonnali fizetés.

  • st6969

    őstag

    válasz Beni2360 #18716 üzenetére

    Nem sima kártyás fizetéssel vásárolok. Bár bevallom, nekem is eszembe jutott ez, miután a Revoluton kívül semmi nem jelezte, hogy terhelés van. De aztán kicsit később mégis megjelent a Paypal-on is ez a 2 terhelés, de nem a számlatörténetekben, hanem a kis harangnál, értesítés formájában, valami olyasmi szöveggel, hogy 95$ értékben kifizetést engedélyeztem XY kártyámon, amit ha nem hív le a kereskedő, 7 napon belül visszatérítenek :F
    A Banggood rendelés oldalon Checkout Paypallal gomra nyomtam, ahogy szoktam. Be is jelentkeztetett a Paypal-ba (email cím + jelszó, de SMS nem volt), enélkül a kupont sem tudtam volna megadni. Megadtam a kupont, újra számolta a végösszeget. És valahogy ennél a pontnál történt valami. 2x is, mert végig csináltam az egészet mégegyszer egy másik kuponnal, hogy megnézzem, jobban jövök-e ki.
    Onnan jöttem rá, hogy baj van, hogy mikor másodjára eljutottam idáig, beléptem a Revolut-ba, hogy $-t váltsak, és inaktív volt a váltás, ugyanis nem volt számlaegyenleg. Mindkét próbálkozást befoglalta. Banggood-on ennek semmi nyoma nem volt, hiszen a végső rendelés gomra nem nyomtam rá.
    28 perc elteltével mindkét foglalást visszatérítették meglepetésemre (miközben épp fogalmaztam a levelet a Banggoodnak...akik néztek volna nagyot, hogy milyen 2 rendelést akarok lemondani, hiszen semmilyen rendelés nem látszik), így elmúlt a pánik, tudtam dollárt váltani, és harmadjára ismét végig csináltam a folyamatot (egy még jobb kuponkóddal), és az rendesen végig is ment.
    Nem tudom, milyen tanulságot vonjak le, talán azt, hogy Paypal-ba csak akkor jelentkezzek be, ha már tényleg a rendelésre rá is nyomok, de nem tudom, hogy enélkül a kuponkódot valahogy le lehet-e csekkolni...

Új hozzászólás Aktív témák