Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz Tomika75 #5592 üzenetére

    Szerintem nem fog a Prusa eltűnni és valóban múlhatatlan érdemei vannak a hobby 3D nyomtatók fejlesztésében.
    Szerintem viszont elkényelmesdtek és most a Bambu feltűnésével majdnem úgy jártak, mint annak idején a Nokia az érintőképernyős okostelefonok megjelenése után.
    A Nokia-nak is elévülhetetlen érdemei voltak a mobiltelefonok fejlesztésében, nekem több is volt és a symbian oprendszeres okostelefonjaik a maguk korában nem is voltak rosszak, csak hát jött az iPhone, majd utána az androidos, sokkal modernebb érintőképernyős telefonok korszaka és a Nokia rosszul döntött (Microsoft ugye :) ), el is tűnt a mobiltelefon piacról.
    Ha a Prusa nem változtat lényegesen és nem enged az áraiból, könnyen vele is ez történhet. Én sajnálnám, mert a verseny jó, és ezért örültem a Bambu innovatív megjelenésének.
    Azóta nézzétek meg, hogy hány cég próbál valami Bambu-hoz hasonló nyomtatót csinálni, csak hát a Bambu most még lépéselőnyben van, de én szurkolok minden gyártónak a saját érdekünkben :D .

Új hozzászólás Aktív témák