Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    Sziasztok!

    Új gépet vettem, Dell E5570, Intel HD Graphics 530 és AMD Radeon R7 M370-el, rádugtam a tv-re HDMI-vel, ebben a pillanatban invertálódtak a színek, vagy csak lilát és zöldet használ, nem is tudom pontosan melyik, szóval nem jók a színek. Mivel lehetne megoldani? Próbáltam újratelepíteni a HD Graphics driverét, mikor letöröltem jó is volt, de ugye felbontást meg ilyesmit nem tudok állítani ilyenkor, mikor visszaraktam megint ezek a színek jöttek. Mit állított el a rendszer, amit vissza kellene állítanom hogy jó legyen?

    A Windows beállításaiban az invertálást néztem már, ki van kapcsolva, ki-be kapcsolgatás nem segített.

    Ez a fontosabb kérdés, mert már végigpróbáltam mindent, dolgozni sem tudok így :(

    Ez megoldódott, alapértelmezett beállításokat kellett nyomni az Intel vezérlőpulton. :) De más:

    Samsung UE50NU7022-re kötöttem a tv-t egy Hama HDMI kábellel, kép van, de zöld pöttyök vannak mindenfelé rajta, rossz lenne a kábel? Milyennel működne rendesen? Háromezerpárszáz forint volt, 4K felbontás rá van írva a csomagolására, mi másra kell még figyelni ezeknél, hogy jó legyen? :D :R

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák