Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    Lenne egy kisebb problémám és szerintem a VGA a ludas.

    Az adatlapomon megtalálható a configom
    Az a gond, hogy ha használom a gépet egy ideig (ez változó lehet 1 nap lehet pár óra) utána valami történik és YouTube vagy más netes videót nem tudok megnyitni, csak 720p vagy afölött. Tehát ha rámegyek egy videóra akkor amint behozza az oldalt elindul a videó (hallom a hangját) de a kép beakad. Egeret sem tudom mozgatni kb 1-2 secig, aztán tudom mozgatni de a videó nem jön be hanem helyette zöld a lejátszó YouTubeon. Ha lehet a videót jobb minőségre tenni akkor meg tudom nézni így is. Néztem GameTrailers.com-ot, ott is ugyan ez van. SDben nem tudom megnézni, mert beakad majd zöld a kép, HDben megnyitja.

    Gép újraindítás feledteti az egészet, akkor lejátszik mident, mindenhogyan, azonnal, beakadás nélkül.

    Ami feltűnt, és ami miatt a VGAban keresném a hibát az az, hogy GPU-Z szerint GPU Core Clock 500 Mhz és GPU Memory Clock 600 Mhz így ezzel a hibával és ha mindent kikapcsolok is marad - nem változik semmilyen irányba.

    Ha jól emlékszem idle-ben ennek valami 100 Mhz körülinek kellene lennie és játéknál szokott felmenni valameddig, de nem ezekre a beragadt értékekre.

    Ami még feltűnt a legalsó rész VDDC csak tippelek de az 1.000V az Volt akar lenni gondolom. Ez is beragadt 1.000-ra. Idleben 0.900 kéne legyen és játékoknál 1.0 fölött szokott lenni valamivel.

    Most megnéztem BF : BC2 multit. Ha nincs ez a gond akkor megy a játék 60-90FPSel, viszont így "beragadva" a fent említett értékre csak 20-40 FPS közt van. Tehát tényleg valami a VGAval lesz. De mi okozhatja ezt, illetve mi felelős eyáltalán a VGAnak az ilyen állítgatásáért?

Új hozzászólás Aktív témák