Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tegnap este összeraktam az új (használt) gépem

    Asus p6x58D premium
    i7 Xeon X5650 (@ 4Ghz)
    3x2gb 1600Mhz
    Sapphire 7950 + Club3D 7950
    Chieftec 750W

    Alapon használva pl 3d markba szinte dupla az fps-em mint 1 kártyával, de Sapphire trixx progi nem enged tuningolni mert hogy valami ULPS energia takarékos cucc vagy micsoda be van kapcsolva. (életembe nem halottam róla) Rákerestem googlén, megtaláltam hogy kell kikapcsolni, aztán lehet rosszul csináltam, regeditbe kerestem rá és ott kapcsoltam ki, így már engedi is a tuningot, na itt jön a probléma, így 2 kártyával rosszabbul fut mint 1 kártyával tuning esetén, kevesebb pontot is kapok! 2 kártya VGA tuningal 8700pont, mikor tuning nélkül alapon 2 kártyával 10900 pont, vissza állítottam az ULPS-t, lefuttattam újra tuning nélkül megint 10900pont, probáltam MSI afterburnerrel, az nem ír ki semmi ULPS gondot, de a végeredmény ugyanúgy rossz! 1 kártya teljesítménye lesz csak. Valaki megtudná mondani mi ez a ULPS? és hogy tudom rendesen tuningolni a kártyákat CF esetén?
    930/1200Mhz körül vannak a kártyák gyárilag, de egyesével 1200/1550 -en is simán stabilan mennek! CF-be meg 0 tuning ? :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák