Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzx

    senior tag

    válasz meroly #16407 üzenetére

    Értem, köszi a válaszokat . :)

    1)
    - Jól olvasom a pannon site-on, hogy NINCS hűségidő az újgenerációs tarifák esetén?

    2)
    - Ami még nem világos számomra: ha nem akarok havonta fizetni (mint sima kártyás csomag esetén) , megtehetem az újgenerációssal? Tehát, teszem azt, csak hivást fogadni akarok hónapokig, akkor újgenerációs csomaggal érvényes készülék vásárlása esetén
    nem fogják letiltani a hivásfogadást, ha hónapokig nem fizetek? Azt olvasom, hogy egyfajta keveréke ez a számlás és a kártyás módszernek, és utobbit ismerem, a számlás eljárásával
    azonban nem vagyok tisztában, igy pláne evvel a keverékkel
    nem vagyok tisztában.
    (Nyilván azert érdekel engem ez az újgenerácios tarifa, mert fél áron kaphatoak a készulékek a sima kártyáshoz képest...)

    3)
    - A szalaghiba esetén (amit nem értek amugy, hogy mit jelent, eysetleg pár szóban irdd körül, légyszi' :) ) megéri javíttatni, vagy a javitás 2 ezer FT feletti összeg? Ugyanis hűségnyilatkozat nélkül, ha jol tudom, 4000FT -ért új készuléket kapok a pannonnál.
    (Vagy esetleg lehet itt kérni ötletet bármely más szolgáltato készulékére (tmobile, voda), ami max. 1500FT és kártyafuggetlenitéssel egyutt még olcsóbban jövök ki? :) )

    (SZERK. BEFEJEZVE )
    __

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák