Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    válasz dany27 #11669 üzenetére

    Akkor ezt most úgy kell érteni, hogy ha bekapcsol a billentyűzár, akkor utána nem tudod kioldani?
    Mert ha igen, akkor az lesz szerintem, ami nekem is volt a K800i-mnél :)
    Ugye én is mókáztam a szofttal, felraktam egy olyan modot, hogy zárolni lehet a fájlkezelőt. Ha van ilyened, akkor szedd le, mert nálam ez kavart be. Billentyűzár lezárt, utána nem működött a jobb felső gomb.
    Vagy SEUS-t küldd rá, aztán mehet vissza a W660 szoft. Fél -, max 1 óra, de legalább működik :)
    Ha nincs világítása se a gombnak, meg nincs felirat se, amikor megnyomod a bal alsót (de ez utóbbi nem biztos), akkor tuti valami rossz modot raktál fel.

    qdak: Memóriakártya nélkül sem kapcsol be a teló? Töltést veszi? Ha nem, akkor próbálj meg szerezni egy feltöltött akksit, hátha azzal megy. Ha sehogysem, akkor szerintem alaplap hiba, de nem hiszem, hogy a memóriakártya vágta volna haza. Én is raktam már be rossz memóriakártyát anno SE P800-ba, de nem történt semmi, csak nem ismerte fel.
    Ha semmi nem segít, menj el egy szervízbe. Ha megéri javíttatni (teló piaci ára szerintem max 10-12k, tehát ehhez képest), akkor megcsináltathatod. Ha nem, akkor szerintem még le tudják menteni a memóriában lévő adatokat. Hacsak a belső memória nem sérült.

Új hozzászólás Aktív témák