Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz trufa12 #44364 üzenetére

    az mindig ugyan annyit tud.

    Tény és való, hogy a konzol az annyit fog tudni amire megalkották, de annyi különbség van a pc-vel szemben, ha jön is ki egy új játék akkor új ps3 nélkül is menni fog 30 vagy 60 fps-el akadásmentesen, de lehet a mostani kártyád az új játéknál elvérzik és megint költhetsz rá egy kissebb vagyont, ellenben a ps3-nál csak berakod a lemezt és mehet a móka. Persze értem én, hogy az új játék szebb grafika (de ugyan olyan monoton játék less mint a többi) nem less "szép" grafika a konzolon, de a konzolnál nem kell fejleszteni cask 7-8 évente, míg pc-n max 2 év. Persze tekintsünk el attól hogy elromlik tea kerül bele stb.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz trufa12 #44364 üzenetére

    "de először most majd 1 asus crosshair formula v lesz"

    Fölösleges "upgrade" a Giga 990FXA-hoz mérten. Pénzkidobás, ellenben 0 profit. De jobban hangzik. :DDD

    "még plusz 8 gb ram"

    Ez is. Ha csak játszani akarsz, a 8 GB bőven-bőven elég még egy jó ideig.

    IMO szerintem azt a meglévő, egy darab HD 6950@70-et is teljesen fölösleges cserélni még egy jódarabig.

    "ps 3 miért lenne fullos?"

    A "fullos" alatt azt értem, hogy 2 kar, egy jófajta arcade stick meg egy rakat game. A vinyó mérete ennél pont nem lényeg, nekem megtenné egy 20-40-60 GB-os is. FAT-ok előnyben, mert némely kiadásuk viszi a PS2-lemezeket is. Ja, mondjuk egy 60-as FAT jöhet.
    Egy nagyrakat totál király és überzsír jRPG, beat 'em up és visual novel jelent meg only-PS3-ra. :DD
    Nem mellesleg, mind a mai napig az egyik legjobb (ha nem A legjobb) Blu-ray olvasó fej van benne.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák