Hirdetés

Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Sziasztok !

    Valaki segítene eligazodni a következőn :

    Itt írják, hogy lehet kártyás voda telot házhozszállítással rendelni 2k-ért akcióban. Gondoltam veszek egyet, mert úgy is kell a telo, aztán rákattantam és kijött ez. Na itt vesztettem el a fonalat. A felsőmenüsorban a kártyás teloktól indultam, és ha figyelmesen nézitek a menüt, akkor már az előfizetéses menüpontra váltott közben. Mind1 gondoltam megnézem hol van a kutya elásva és rámentem a "Vitamax hang" (?!) megrendelhető/bővebben/megrendelem ( mi a lóf.szért ilyen bonyolult eljutni Aból B-be ? ) és akkor elémtárult a csodálatos szövegtenger.

    Azt mondja:

    Kiválasztott tarifacsomag: VitaMAX Standard
    A tarifacsomag havidíja: -
    ...

    Válaszd Rendeld weben! ajánlatunkat és további 2 000 Ft kedvezményt adunk Neked a fenti készülék árából, amennyiben vállalod, hogy egyenlegedet ATM automatán, a www.vodafone.hu/efeltoltes weboldalon vagy POS terminálon keresztül töltöd fel.

    Ezek szerint mégis kártyás lenne DE
    mivel mindenre kiváncsi vagyok, a fenti részt is legörgettem az meg azt mondja:

    A termék vételárát a VitaMAX előfizetői szerződés aláírását követően, készpénzben kell majd kifizetned.

    Na több se kellett nyomtam egy crtl+f-et és beírtam hogy "előfiz" ..12 találat..

    Akkor ez most előfizus vagy kártyás :F

    ja és amúgy vodás vagyok már jó pár éve. Ha esetleg kártyás lenne, akkor is új szerződést kell kötnöm ? Mi lesz ilyenkor a régivel ?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák