Hirdetés

Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz CptMisi #6736 üzenetére

    Hali!
    Az 1,9V az korrekt... De ha a VGA kezdett el pörögni nem lehet hogy az küszködik valamit?

    Amúgy BIOSban ha nincs bekapcsolva az USB Legacy Support akkor lehet hogy nem megy a billentyűzet... Én is elég sűrűn jártam így vele...

    Egyébként az AMD-knél előszokott fordulni memória inkompatabilitási hibák (de szép szó...). [Itt] van egy PDF ami leírja hogy milyen memók ajánlottak a lapodhoz, ha nincs benne a tied, akkor előfordulhatnak hibák.

    Egyébként a videokarira visszatérve nekem régen (még Radeon 9250-es vidikarival) volt hogy CS közben ugyanez a hiba jött, akkor a driverben volt valami ami nemsokkal később újraindította a karit.. Nem tudom hogy mi volt a neve már, és azt se hogy az újabb driverekben benne van-e... Mindenesetre egy driver-frissítés nem árthat...

    ÉS 3 újraindítás után kapcsol be ált. úgy a gép, hogy visszaállítja gyári értékekre a BIOS-t. Ha akkor se kapcsol be, akkor adnia kell a csipogón valami hangot ami alapján be lehet azonosítani a hibát...

    Remélem tudtam segíteni valamiben :R

    Üdv: Ex

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Aktív témák