Hirdetés

Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    válasz madmaxxx #14100 üzenetére

    Köszi a válaszodat,de akkor sem indul el a tápegység ha az általad felsorolt alap részegységek közül valamelyikkel gond van?Mert az egész sztori több hónapja kezdődött,hogy egyszer nem indult el a gép akkor szét szedtem újra össze raktam és többször volt olyan szitu,hogy megdöntve ellenőriztem és akkor szépen működött de amikor oldaltakaró lemezt rátettem és beállítottam a helyére már nem indult.Így volt,hogy kivettem 2db memóriát akkor ment,máskor videokártyát cseréltem és így indult.De legutoljára már a tápot cseréltem ki így ment is 3 hetet,de most mint írtam beakartam csatlakoztatni a házban levő plusz winyót amelyen egy os x 10.6.2 van de amikor sata csatlakozókat benyomtam és a pc indittani akartam nem indult ell. :O Csak a proci venti egyet mozdul és annyi tovább nem megy.Miképpen tudnám egyértelműen megállapítani,hogy a proci alaplap és a memóriák közül melyikkel van a gond?Nincsen valamilyen egyszerű trükk amellyel egyértelműen eltudnám dönteni?Az alaplap Gigabyte 965P-DS3, proci egy Core 2 Duo E4300 ezzek már igaz,hogy több mint 3 évesek.A memóriák 4×1GB amelyek 677 és 800MHZ.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák