Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz .mf #33189 üzenetére

    Nem tudom mennyire mellékszál, ha most be van építve a modul és nagy erőforrást tettek bele, akkor akár működhetne is.

    "Tuti vannak már jó eszközök rá, csak lehet nem kereskedelmi forgalomban"

    Hááát, kocsmában meg tudjuk mutatni a telemetriát is, amiről nem beszélhetünk, de éppen ezért is vagyok kicsit szkeptikus az egészben mert rajt van az ipar rendesen és kis túlzással kb. csak a pénzt nyeli. Néha egy 30as táblát sem ismer fel rendesen, hát még a BMX és a trekking közti különbséget :-D Fele itt készül a szomszéd kerületben. Másik fele meg Szingapúrban és amiről nem beszélünk :-D Autóiparban ráadásul az objektum is másról szól, az változik filmeseknél meg kijelölsz egy konkrét felületet, azt abban a snittben követi de meg kellett adni, hogy ez itt az. Ha nézel kereskedelmi adót, még múlt héten is éppen volt olyan adásba kerülő anyag, aminél félrecsúszott kicsit és nem homályosodott el a Lays felirat a csipszes zacskón. Megesik. De az ott kb. 10%os hibaarányt jelentett.

    Ezért írtam a CCTV-s rendszereket, már 10 éve voltak olyanok, hogy eltűnt egy objektum, előtte nap kijelölted amikor ott volt (vagy az üres helyét) és változást tudta követni, meg alapokat indexelni. Autók, színek és hasonló dolgok maguktól mentek, vagy sok kamerás rendszeren kijelöltél egy gyereket és sorba tudta tenni a felvételt, ahogy ment területről területre, de ott sem mindig az adott gyereket ismerte fel, hanem objektumként és változásként mozgott. Hosszú ez, néha meghívnak 1-2 napos haladó telepítői tréningekre Amsterdamba, Szingapúrba meg 1-2 hülye helyre, de évek óta kihagyom, érdekes meg minden, de már nem az én pályám és nem ezzel foglalkozom. De hasznos is az egész, nem kell 24 órás VHS-t tekergetni, hanem odaböksz a kitört kerítéshez és visszaugrik 20 órát arra a pillanatra, amikor belefutottak.

  • Timer

    veterán

    válasz .mf #33189 üzenetére

    "Ingrid? ... *mélylevegő* Legalább nem az a Fotoplus által nyomatott másik gyökér."

    Ki Ő?

Új hozzászólás Aktív témák