Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz ruan #2208 üzenetére

    :DDD Mé sértő? A fuji az nem mosogép gyártó? ;) Azt hittem, sorry! :DDD
    Honnét a rákból kellene minden gépet kívülről ismernie mindenkinek? :B
    A bridge gépek nagy részén pedig a manuálfókuszt pl NEM gyűrüvel lehet állitani. Az enyém is bridge kategória, és nagyon örülnék, ha lenne gyűrü, és nem gombokkal kellene állítgatni.
    Amúgy, a témához. Én nem voltam még a kecskeméti repcsinapon, nem ismerem a helyszínt. De, ha közel vagy a gyorsan mozgó témához, akkor egy Boeing-n nem tudod teljessen belőni a gépet (ha azt feltételezzük, hogy egy utasszállitó leszálláshoz készülődve ~250km/h-val közlekedik), max a swenkelést tudod gyakorolni, meg esettleg támpontot adhat mondjuk a szükséges záridőhöz (persze, ahogy a téma távolabb kerül, esettleg könyebb a helyzet). Anno, eddig 2 slágerrádiós repcsis rendezvényen voltam az első a Felvonulási téren volt (akkor még így hívták), és felettem száguldozott a repcsi, elég közel, mondjuk 20 méteren belül, és gondolom gyorsan ment. :DDD Elég nehéz volt fotózni, a suther lag miatt (ergo, sorozatvetőt alkalmazni praktikus lehet). Akkor van rá esély, ha full manuálon nyomod, és szvsz, a helyszínen lehet csak belőni nagyjából (záridő, rekesz, iso stb..., ja a wb az nagyon fontos lehet, hogy nem jó automatán hagyni). Bizti lesz 2-3 olyan gép, amin mondjuk próbálkozni érdemes, és aztán jönnek a nagyon gyorsak, az már necces lesz. De, sok sikert hozzá, jó fényeket! :R :DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák