Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz Top cat #36465 üzenetére

    Mivel a gáz fűtőértéke változik bizonyos határok között, nem lenne fair simán köbméterre számolni. Tulajdonképpen a te érdeked is, hogy belekavarják a MJ-t. A gázszolgáltató és valami független szervezet is méri rendszeresen és aszerint számolnak. És nem, nem raknak bele levegőt. :)
    Eddig kaptam értesítést, most valamiért elmaradt, a villanyról lecsúsztam, a gázt éppen elcsíptem ezen felbuzdulva. Én azt "szeretem", hogy ha jön értesítő, akkor benne van, hogy mi az azonosítód, meg szerződés szám, meg mérőóra száma, de hogy ez most gáz vagy villany, az csak abból derül ki, hogy a kormány PR szöveg követi, és abban megemlítik...
    Az is szép, hogy 2 féle bejelentkezős oldal van a MVM-hez és az egyiken megjegyezteted a belépéshez szükséges infókat, a másikon nem adja fel. Kis rutinnal el lehet jutni a mentett adatokat tartalmazó ablakhoz. Régen meg regisztráció nélkül is le lehetett adni. Meg hányszor váltottak nevet, weboldalt...ááááá... Az egyiknél egy azonosító a felhasználó név, a másiknál emailcím. :(

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák