Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Hello ismét!

    Nem tudom van e jobb Topic rá itt, de én talán ez is jó lesz, hogy hátha itt tudtok ezzel kapcsolatban valami infót:

    Az alaplapomon (Asus PRIME B560M-K) a hátsó USB portok mind foglaltak már. Előre pedig 2db van kivezetve az USB 3-as header-ről (mivel a házon ennyi port is van elől), de a házon a két port közül csak az egyik USB 3-as, szóval ez egy picit "pazarlás", de hát lehet ezzel nem tudok mást kezdeni. De akkor és amint az ábra mutatja még lenne benne "potenciál". Tehát elvileg még van egy 4db USB 2-es port-os lehetőség az alaplapon, amik nincsenek sehová sem kivezetve.

    Aztán, ahogy keresgéltem azt a megoldást találtam rá, hogy egy ilyen hátlapi port kivezető panel kellene hozzá. Ez a típus amúgy elég jó lenne? Csak mert főként külső winyók lennének rákötve, ott meg fontos az állandó biztos működés. Ez ugye az USB 2.0-ás portokat vezetné ki az USB 2.0-ás header-ről.

    Szóval a célra eléggé "minőségi" szerintetek az a port kivezetés amit linkeltem?

    És amúgy ezt úgy kell elképzelni, hogy csak rádugom a lapon lévő USB header-re és onnantól klapp-flapp már működik is a dolog?

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák