Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz troll81 #77834 üzenetére

    Az a helyzet hogy a Technics hangfallal olyat szólt, hogy oda nemigen kellett pluszban erősítő. Nyilván ilyen egyszerűen nem lehet összehasonlítani, már csak azért sem, mert abban eleve 20 vagy 22cm-es hangszórók vannak és rendes zárt doboz, nem pedig egy 16.5-es. Így nemigen tudok hinni abban, hogy erősítő nélkül ne lehetne használható dolgot kihozni, némi kompromisszummal természetesen, mivel anno a Trabantból is használhatóbb dolgot tudtunk kihozni* alap cuccokkal mint amit most produkál ez, így abban sem, hogy erősítővel több mély lenne a front hangszórókban, mikor még ezt se bírja el amit a fejegységtől kap. Nem csodát vártam, csupán ugyanannyit mint ami eddig volt, kevésbé tompa hangzással. Még a zajszigetelést megcsinálom, holnap megrendelem hozzá a dolgokat, remélem azzal nem lövök mellé :DDD meg a subládát beteszem. Ha végre megtalálom az erősítőmet :DDD
    A Soundcore Motion+ BT-s hangfalam is jobbat szól egyébként (főképp beltérben, mert inkább oda való), pedig abban aztán nem 16cm-es hangszórók vannak, de olyan mélyei vannak, főképp ha jól van elhelyezve, hogy ki nem néztem volna belőle.

    *Nyilván emlék sok minden megszépít, abban viszont biztos vagyok hogy nem volt ennyire vérszegény, mint ez.

    #77835 fojtviki
    Inkább úgy mondom, hogy nem kívánom rászánni az összeget :) Nekem a kocsi nem hobbi, na meg eleve más a prioritás, így nem is igen fogom 🤷‍♂️ Majd a sub megoldja :D

    #77836 P41N
    Na, én is az autó árának a negyedét költöttem rá :D Még ha nem is értékfüggő, azért egy drágább autónál én is jobban meggondolnám.

    Megértem amúgy az álláspontotokat és el is fogadom, még ha berzenkedek is és nem mindenben értek egyet :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák