Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    válasz kacsa7 #55458 üzenetére

    Múltkor totál meglepődtem amikor eladtam az előző Eton szettemet, és kicsit beszélgettem a vevővel és említette, hogy Stegről fogja hajtani,de egyébként "errefelé" nem szeretik a Steg erőket, mert hogy sok ember szerint túl "digitális"/elektronikus a hangja.. Hirtelen arra gondoltam, hogy akkor biztos totál V karakter, alias nagy mély, sok magas és visszafogotabb középtartomány. De akkor lehet a túlzott linearitást próbálta megfogalmazni.. Ahogy istenítik a Steg-eket én valami meleg/lágyabb középorientált hangzást képzeltem el róluk, nem sterilséget.

    Btw, itt a fórumon is nagyon dícsőitették a pici régi kis alpine erőket (tegyük hozzá azért nem ok nélkül), és ugye az alpine fejekről meg közismert, hogy hideg/rideg V karakter inkább mindegyik. És ez most nem leszólás, mert tényleg mindenkinek más a tökéletes hangzás és itt már ezen a szinten tényleg csak ízlés kérdése az egész. Csak szerintem az is elképzelhető már, hogy az a bizonyos V karakter még nem mindenkinek V, vagy a középorientált az ő fülének még nem az.. És még ott van a kábelek/a fej/a hangszóró ami mind elhúzhatja a hangképet egy irányba..

Új hozzászólás Aktív témák