Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    Azt hiszem, mindenki elmondott mindent a témában. A személyeskedés miatt elnézést kérek attól, akivel szemben volt, és kikérem magamnak azokkal szemben, akik velem kapcsolatban tették. Ez egy fórum, vonjuk le a tanulságokat a későbbiekre vonatkozóan (én megtettem), igyekezzünk az ilyen adok kapok végtelenjét elkerülni a közeljövőben (ezt fogom tenni magam is). A rossz az, hogy mindegy, kinek volt igaza, átment a végtelen "nekem van igazam és ezt el kell ismernie a másiknak!" történetbe. Mindenkinek meg kéne itt férnie. Kammerernek is karöltve Doriannal és fapacival. Akkor lenne sikeres fórum, ha ez igy működne és nem fajulna személyeskedésbe ellentétes vélemények miatt akkor sem, ha az egyik félnek nincs igaza. Elmondja az egyik, a másik, és továbblép. Ezt kéne gyakorolni. Itt.
    Minősitések helyett (és ez most vonatkozik fapaci minősitésére, kammerer minősitésére, általam történt jelzők osztogatására, vagy épp rám aggatottakra). Próbáljunk meg gyalázkodások nélkül, türelemmel fórumozni. Ha nem megy, arra is lesz megoldás, nem a fórumelhagyás és nem az idegevés.
    Nézzen mindenki magába (én is ezt tettem) és gyakoroljunk valamit, ami ott van a cimszóban.
    KULTÚRA
    Lapozzunk.
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák