Hirdetés

Aktív témák

  • dwiki

    senior tag

    Ugyan már nem mai gyerek az egyik kártya sem, de olyan kérdések merültek fel bennem, amire még egy fórum topicjában sem találtam választ. (Ha benne volt esetleg, akkor pedig erkelülte a figyelmemet + itt a topickereső még mindig nem műxik...)
    Kitalálható hogy e két kártya között vacilálok, amelyek közül a választott egy aktív 5.1-es cuccot hajtana meg.
    Mindegyik kártyának van előnye, hártánya, de én most nem is ezzel foglakoznák hanem...
    A Terratec kártyán van lehetőség a microfon bemenetet, fejhallgató kimenetre kapcsolni. Ez nagyon jó, erősen szükségem lenne rá.
    Az Audigy 2-nél tudtommal nincs ilyen lehetőség. Vagy van esetleg?
    (A platiniumon tudom a kiegészítő kütyün van ilyesmi -erősített fülhallgató kimenet -, de az nem ér meg nekem dupla árat)
    Ami viszont nagy gondom a Terrateccel kapcsolatban, hogy a driverrôl látott képek alapján, nem láttam crossover freki állító csúszkát. Ez viszot gond lehet, kérdés hogy tényleg nincs e ilyesmi vagy csak nem láttam? (csak képeket láttam, tehát előfodulhat hogy van olyan fül ahol ez állítható. )
    Szóval a két kérdés összefoglalva:
    1, OEM Audigy2-nél van-e lehetőség microfon bemenet/fülhallgató kimenet kapcsolásra?
    2, Terratecnél crossover freki állítható e?

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

  • Raymond

    félisten

    válasz dwiki #1 üzenetére

    Csak az 1-hez tudok hozzaszolni - nincs ilyen lehetoseg.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • dwiki

    senior tag

    válasz Raymond #2 üzenetére

    Kösz. Sajna ez várható volt :( .

    Jó lenne a második kérdére pozitív választ kapni, eldöntené a kérdést...
    Senkinek nincs terra sky kártyája? Estleg terra fun? (ha a kistestvér tudja, akkor várhatóan a nagytestvér is...)

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Aktív témák