Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz gtasystem #39334 üzenetére

    Akkor mit is keresel itt? :P :DDD

    Fikázni te szoktál (főleg azokat, akik tudnak valamit, amit te nem), én soha. Egyszerűen a 3850 256MB-tal kevés az új játékokhoz 1680x1050-ben, magas grafikai beállításokkal.

    Mindig mulattatnak a régi, elcseszett driverekkel (főleg 8.5 előtt) készített tesztek (ill. ezek belinkelői), főleg, hogy anno a mai programoknak még hírük sem volt. :D Aztán amikor direkt nem tesztelnek olyan beállításokkal, amelyekben a kisebb VGA jelentősen lemaradna... :U Persze nem te vagy az első user, aki látott 1 helyen 1 tesztet, aztán azt mantrázza, még ha az egész világ elmegy is mellette.

    Szerencsére nem vagyok összhangban az elavult tesztekkel (azt már rég megérthetted volna, hogy soha nem igazodom senkihez, mert csak a tények érdekelnek), még kevésbé a manipuláltakkal. Anno rendes tesztekben világosan megmutatkozott az 512MB-os és a 256MB-os 3850-ek közötti eltérés, ahol pont 1680-tól maradt le a kevesebb RAM-mal szerelt kari. Esetleg visszaolvashatnál pár hónapnyira, ahol éppen erről szólt a vita, és nem véletlenül ajánlották még a 256MB-os 3850-tulajok is az 512MB-os változatot mindenkinek, aki még nem vásárolt ilyen karit. Abszolút irreleváns, hogy ki mit "gondol", csak a tények számítanak.

    Ne állíts olyasmit, amit nem mondtam! Kicsit rühellem az efféle félremagyarázásokat. Sehol nem mondtam, hogy maradjon a 3650-nél, csak annyit jegyeztem meg, hogy ha az a VGA mindent vitt (ahogy ő állította), akkor felesleges volt 3850-et vennie. A smiley sem véletlenül volt ott, persze nem feltétlenül ismeri mindenki a jelentésüket. :Y

    A MINDEN a magyar nyelven azt jelenti, hogy minden, nincs kivétel. Grafika esetén a "minden grafika maximumon" nyelvtanilag egyértelműen minden grafikai beállítás maximumra állítást jelenti, azaz a szűrőkét is. Már megpróbáltátok 1x megmagyarázni, hogy a minden az valójában nem minden, de már akkor sem sikerült, mert én tudok magyarul. :P

    Gyengén látók vizuális képességei nem mérvadóak a VGA-kártyák teljesítményét illetően.

    Persze mindig az ostobák zsebében nyílik a bicska, mert az egyszerűbb, mint gondolkodni. :P Ezért is sok a sánta ember. :D

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz gtasystem #39334 üzenetére

    Majdnem 1 éves tesztekre azért nem alapoznék. De tény, sokkal jobb egy 3850, mint az eddigi kártyái. Csak éppen a kevesebb fedélzeti memória pont megakadályozhatja azt, hogy teljesen ki tudja aknázni a kártyája számítási kapacitását az újabb játékokban.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák