Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Kelvin #26283 üzenetére

    Épp most teszteltem GT-t, és az nV drivere jó DX10-ben. Az ATI-é meg nem minden beállításnál, csak te nem tesztelsz, nem is használsz olyan beállításokat, úgy hiszed okosnak magad.
    Tudok 2 képet tenni, csak nV-nél nincs theatre mód. De azon nem csodálkozom, hogy azóta sem vagy képes felfogni, amit írok, ezért véled úgy, hogy ellentmondok magamnak. Csak a saját szellemi képességeidről állítasz ki bizonyítványt (ismét). :R
    Akkor örülj, ha ettől kielégülsz, hogy egy hibás GT-t fogtam ki. Másnak meg a 3870 halt meg 3 nap alatt. Akkor melyik a jó kari? :DD
    Persze, hogy nem kellett bizonyítanod, szerinted. De jöttél itt fals infókkal, és amikor kértük a teszteket, amelyek alapján tetted a kijelentéseket, nem kaptunk választ. De tényleg nem kell bizonyítanod semmit. :P
    A kis "sufni" tesztjeimmel több ezer (majd' 10k) embernek segítettem, te ezzel szemben mit tudsz felmutatni? A kötözködést, semmi mást. :DD
    Nem küldök semmit, a múltkor azért küldtem, mert kilógott a lóláb az összehangolt akciótok mögül. :)) Részemről ennyi, flame-eld magad nyugodtan tovább.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák