Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    A következőn agyalok.

    Kéne egy körfűrész tengely ,mindenestül ,lerögzíthetőcsapágyakkal fűrészlap befogó tányérokkal balos anyacsavarral korrekt állapotban.
    Precíz gyártmányra van szükségem a rászerelt 300-as fűrészlap a szélénél1-2 tizednél ne vergődjön többet , mert az faanyag veszteséggel jár.

    Robland vagy SCM vagy Hammer alkatrész rendelés (illetve használt alkatrész ha ez is beszerezhető )amelyik elérhető és megfizethető./kontra kisiparilag gyártott tengely Fő kérdés Vajon kisiparilag lehet olyan minőségűt készíteni? Amit nekem legyártanak az jó lesz-e
    Ezt kérdem a hozzáértőktől akinek van ebben tapasztalata
    A motornak egy dolga van csenben húzzon, ezért borzasztó kár lenne 10x-es árat adni érte ..
    Tolószán nem kell ,mert nem laminált vágáshoz lesz
    Egy sík asztallpot készíteni nekem, agglomerált lapanyagból gyerekjáték.Ehehz kell derékszögben belőni a lapot.Sima ügy Szögállíthatóságra nincs szükségem megoldom máshogy.(külső sablonnal, és ritkán kell csak)
    A lap emelését , süllyesztését meg tudom oldani, nem gond...
    A gépállvány miatt nem fáj fejem ,nem azzal vágok a ha Tibinek készülne ,rá kéne valami ügyes grafikusnak fújni hogy Felder nekem jó lesz egyszínűben is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák