Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrcruiser

    csendes tag

    Ma sikerült megkaparintanom két woodstar divar vezetősínt epmd ajánlására (hálás köszönet érte :R ), egy 1400-asat és egy 800-asat. Előbbiből az utolsót vettem meg 4 ropiért, utóbbiért pedig 1 ezrest kértek.
    Woodstar fűrészem (még) nincsen hozzá, de ennyiért akármire is jó lehet. Összehasonlítási alapom nincsen, de az alsó gumi csíkok stabilan tartják a sínt a munkadarabon, ahogy a komolyabb márkáknál is olvastam róla.
    Abban viszont tényleg nem vicceltek, hogy a rövidebbet a kisebb fűrészhez, a hosszabbat pedig a nagyobbhoz ajánlották, mert tényleg nem kompatibilis a kettő egymással. Ezt azért nem igazán értem; a kisebb fűrésszel rövidebbet ajánlatos vágni, míg a nagyobbal hosszabbat :F ? A Festool esetében többféle hosszúságú sín érhető el, amelyek kompatibilisek egymással. Miért nem lehetett ezt a vonalat követni?
    No mindegy, ennyi pénzért még dísznek is jó, de biztosan fogom tudni használni sok mindenre. Aztán egyszer majdcsak veszek egy hozzá való fűrészt is, inkább a nagyobbat.

Új hozzászólás Aktív témák