Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz yooccoo #22738 üzenetére

    De jó, hogy itt vagy!

    És korrekt lesz vajon ez az adafter? Nagyon sokat marok. Ha üt, szétrázza az agyamat. Nálatok beszerezhetős?

    És ami jobban érdekel:
    Vadászok most marógépekre. Meg kellene találnom azt a típust, amivel kiváltom lassan ezeket a sokat szolgált B&D-ket. Nektek milyen kínálatotok van kb 1Kw-os, 8-as patronú olcsóbb, de jó gépekből? Nekem jó volt a B&D. Nem ütött, csak hangos volt, de nagyon sokat ment. De így, hogy nem lehet benne csapágyat cserélni, úgy érzem, nem buli mégsem. Karácsony magasságában vásárolgattam a Metro-ban őket, mert akkor leárazták 20 ezerre. Most a lentebb linkelt Makita RP0900 az egyik esélyes jelölt, vagy a Triton Angliából.
    Tehát ilyesmik között böngészek. Mutattatok nekem tavaly Freud-ot 70 körül. Nagyot, erőset, okosat, szépet. Van ennek kistesója? Mennyiért? Mennyire szervizelhető, mik a paraméterei?
    Vagy három gépet gondolok venni valamikor nyár folyamán, vagy meg most a Makitát.

    Ne öld magad, hogy utána loholsz, csak ha van épp a polcon! Csak tájékozódok. Meghát jó lenne előbb egy kis tőkét felhalmozni.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák