Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Zirowe #46595 üzenetére

    Na, idokozben targytalan lett az fw kereses.

    Felraktam megint ezt: 3.0.2 HIMEDIA M3, es azt kell, hogy mondjam vegre tokeletes.
    Felbontas vegre rendben van, truehd es dts-hd megy rendesen, kodi megjegyzi a beallitasokat teljes kikapcsolas utan is, feliratok helyzete is megmarad, magyar ekezetek is rendben, kulso felirat is ok, halozatrol BD iso hd hanggal tokeletesen megy wifin keresztul (sajat antennat raktam ra), hevc filmekkel sincs gond (csak full hdben neztem, 4k tvm nincs), hicontrol es hishare app is megy rendesen.

    Az kell hogy mondjam, hogy vegre elegedett vagyok ezzel, foleg ennyi penzert (18k).

    A mede8er arat tovabbra is nevetsegesen magasnak tartom, foleg, hogy azonos chipsetu lejatszom volt (r6s pro), es annak nagyon sok hianyossaga volt, ami nem csak a tre fwnek voltak koszonhetoek (tudom, mede8ernek jobb az fwje).

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák