Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Courage2

    csendes tag

    Sziasztok! Karácsony előtt vettem egy ilyen routert. A fórumot már vásárlás előtt elkezdtem olvasni.Sajnálattal tapasztaltam hogy többen küzdenek bizonyos problémákkal. Csak azért szólok hozzá, hogy erősítsem azok táborát,akiknek nincs gondjuk vele. (Persze ez csak pár hét tapasztalata.) Úgy láttam még mindig nem sikerült megfejteni mit jelent, mindenesetre nekem az A2 verzió jutott jelentsen ez bármit is.
    Mind az 5G, mind az alap Wifi normálisan fut, még egyszer sem dobta el egyik eszközöm se a hálózatot a router pedig egyszer sem fagyott le.
    Merlint tettem rá sima file tallózással és azt azóta egyszer frissítettem szintén ugyan ezzel a módszerrel.Egy 650 GB-os, több éves Samsung winchestert kötöttem rá, amit gond nélkül felismert és kezeli.
    A filmek lejátszása is akadálymentes működik. (Tablet, LG tv)
    Mivel nem értek hozzá, így nem kísérletezgettem semmivel a Merlin felrakásán kívül. Gondolok itt jelnövelésre, bootloader piszkálására stb.
    Egy szó mint száz, eddig MÉG jól működik, igaz felét sem használom ki az elméletileg rendelkezésre álló funkcióknak.

Új hozzászólás Aktív témák