Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz Anturion #687 üzenetére

    Most, hogy már én is PF kombo tulaj lettem, rájöttem arra, hogy sokkal jobb ha külön van a tablet és a telefon. 50-ért már újonnan kapsz ilyen tudású tabletet. Ma már én megvenném az Aldis medion tabletet. 4 mag intel professzor, alu ház, 2 Gb RAM. És azok nem szórakoznak a garanciával. Ha van még raktáron, akkor helyszínen cserélik, ha nincsen, akkor 1 hét múlva küldenek egy zsír új bontatlant ha beviszed, hogy nem jó. 3 év garancia.
    Engem halálra idegesít, hogy bejön egy hívás tableten és meg kell szakítani a töltést. Ezért fosik itt mindenkinek az akkuja. Ez nem normális dolog, hogy tíz percenként töltöd, kisütöd töltöd kisütöd.
    Azzal már megbarátkoztam, hogy billeg, meg kirántom a dokkolóból a fülessel együtt. De azt nem nyelem le, hogy tablet módban nincsen MHL. Telefonon van, de telefonra biztosan nem fogok radugni egeret. Tableten meg használnám. Nem, nem veszek bluetooth egeret. Van már az asztalon 2 egér.
    Szerintem gondold ezt át. Hidd el, ennek egyetlen egy haszna van, hogy nem kell 2 rendszert belakni. Minden más csak hátrány. Persze trendi meg hi-tech kinézet, de ennyi. Én egy wi-fi képes butafon+tablet kombóra szavazok. Butafonon megosztani a mobilnnetet azt jonapot.

Új hozzászólás Aktív témák