Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    válasz gyulus08 #6850 üzenetére

    Amiket próbáltam:
    DG ON:nagy teljesítmény
    DG OFF:nagy teljesítmény

    Játékok:
    SW:TOR, AION(HD6650 nem működött vele), NFS összes része, Lego Marvel superheroes, Minecraft, League of Legends, WoW, Tera online, Cod:Ghost, Planetside 2 (Itt nem sikerült a 6650m-et működésre bírni), Tomb Raider az új, Crysis széria, Unreal Tournament 3, Mass Effect. (Így hírtelen ennyi jutott eszembe)

    Van ahol a DG teljesítménynövekedést okozott, de pl AION, SW:TOR, WoW, CoD:Ghost, ezeknél CSAK a DG kikapcsolásával és a játék nagy teljesítményű graf. kártyához való rendelésével sikerült értékelhető fps-eket elérnem. Még egy sarkallatos példa a Minecraft, ami meg csak az Energiatakarékos módban volt hajlandó normálisan futni, bármit is csináltam vele. Most megcsináltam, h lekapcsoltam a 6520G-t és a HD6650-en fut még a windows desktop is, most érdekes mód jó a minecraft is.

    a legfontosabb majdnem lemaradt. A mikrolaggok teljesen eltűntek. (Nem tudom mi a pontos neve, egy másik fórumban így emlegetik.)

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák