Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD_ok

    őstag

    válasz barcalaci84 #5223 üzenetére

    Gratulalok, nyertel :R . Csak majd mindenki, aki ennyire el van telve attol hogy mekkora kiraly dolog ez igy, ahogy van, kivanom ,hogy az eletben mas dolgokban is hasonlokepp jarjon, es akkor is igy alljon a kerdeshez. :C
    Soha, sehol nem irtam azt, hogy draga lenne. Korrekt arnak tartom, viszont nem vagyok hasra esve tole, mint itt sokan masok. Miert? Mert ha azt vesszuk alapul, hogy az alapjatek 45 euro, akkor egy dlc nehogy mar 30 euro legyen kb, meg ha az a Nordschleife is, + jopar auto.

    Fentebb itt be volt masolva Neuro altal, hogy ma mit nyilatkoztak az arrol. Barmennyire is nyomjak, jaj, most olcsobban adjak a DLC-t, mert megcsusztak vele, ez kokemeny uzlet, nem a ket szep szemetekert csinaltak meg a palyat, amit en is nagyon varok, egyesek tudjak is ezt. Ne legyen illuziotok, ez nem a szeretetszolgalat (vegul is, ezek utan, felolem lehet :U ). Ok is tisztaban vannak vele, hogy ettol tobbert nem nagyon adhatjak, az sokak ingerkuszobet lepne at, a teljes jatek arat tekintve.

    Tovabbiakban nyugodtan irhattok, trollkodhat barki barmit, a velemenyem nem fog megvaltozni. Reszemrol befejeztem.

    Koszonom a tisztes kioktatast :R

Új hozzászólás Aktív témák