Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikus

    tag

    válasz hdekakas #1408 üzenetére

    Hááát, akkor kicsit többet pecázz! :DDD
    Én PS4-en vagyok, de csak megerősíteni tudom, hogy van makréla flatfish-el együtt! Bár nem az egyszerű esetek közé tartozik, ami neked is hiányzik.
    Végre ki tudtam szedni azt a csodás halas fegyót, amit soha nem fogok használni.. De legalább megvan. Rohadtul idegesítő volt, hogy jópár órát elvett az életemből az a sok felesleges horgászat a semmire.. :U
    A flatfish az relatíve könnyű, mert egy alkalommal kb 3-at is kifogtam. Gyorsutazás falu, majd vissza és respawnolt. A makréla az kicsit necces. Nekem se elsőnek adta be. Előtte kifogtam 2 big artic chair-t vagy nem tudom hogy hívják.. aztán kellett 1-2 meditálás. Inkább nappal vagy kora hajnalban van a "helyén". Este nem láttam más halat sem.
    Ott is kell gyorsutazás valahova nagyon messzire, aztán vissza. (Egyszerűbb, ha a hajódat otthagyod valahol a környéken, és arra rá).
    Aztán újból eljátszani, hogy meglegyen a második.
    Kicsit bóklászni kell, de amit linkelek video-t jól látszik, hogy kb hol van. Nekem elsőre ugyanott adta be, másodikat kicsit balra, nemsokkal messzebb, a szigethez közel.
    Viszont ahogy nézem hál' Istennek nagy angolna nem kellett a végén, mert azt sehol nem találtam most sem. Egy közepessel megoldották aztán annyi.. Azért fél évvel a játék megjelenése után csak sikerült na. :U :C
    Amúgy a halak lootolását ahogy láttam kicsit nehezítették, a dárdás csapkodással nekem annyira nem adta mint előtte.. úgyhogy horgászni kell, ha halból pénzt akarsz. A rúnás bugot még nem néztem, hogy javították-e, azzal lehetett jó pénzt csinálni, amíg az ember meg nem unta.
    Szerencsére a heti opal-os community mission-ök is kicsit barátibb számokat képviselnek..
    Nekem az elejétől fogva 1 bug volt. A legendás medve.. de azt is anno sikerült ügyesbe megcsinálni. Elsőre kicsokizott, aztán mikor reload volt nem volt sehol, holott mutatta az ikon. Végül megtaláltam a hegyen, a barlang felett, igaz mozdulatlanul, így mondjuk elég egyszerű volt kidarálni, de meglett. Ezen kívűl már csak az, ami viszont idegesítő vagy lehet ez a normál, de mióta végeztem a játékkal, akárhányszor visszalépek a napi küldikre, esik az eső, és nem váltakoznak a zenék régiók szerint. Az eső mondjuk elmúlik idővel, de az automatikusan 1-2 zene, ami folyamatosan megy, nem dobja meg a hangulatom..
    Jah és a video, de lehet te is itt kerested, vagy esetleg valakinek még jól jöhet :K
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák