Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisokka

    tag

    válasz L4mie #8055 üzenetére

    Arcpirítóan hatalmas öngólokat tudnak rúgni. Ezek a 400%-os repu és creditfröccsök meg aztán...Persze ez most jól hangzik, de hogy csinálnak ebből így évekig tartó odaszögezést? A 2 hónappal ezelőtti akcióval, amikor minden csata után járt ez egy hétvégén keresztül, csak azt érték el, hogy mindenki átrohant a T6-7-en és csak most kezd visszaállni valamiféle rend azon a szinten. És így, ahogy mondod, nagyon hamar át lehet pörgetni nem csak T8-ig, hanem az egész játékot úgy, ahogy van. Nem áll össze a kép, hogy miképpen lesz ebből normális játékosbázis, főleg úgy, hogy a PVE elszedi a játékosok 80%-át.

    Most akkor(ha jól értem a jeleket) azért találtak ki egy eventet, mert a hétvégi bónuszokkal volt némi gubanc és a péntekre(de már nem is emlékszek mi is volt az eredeti időpont) beígért patch a franc tudja már, hogy mikor érkezik. Ez így szép és jó, de tényleg nem gondolnak bele, hogy ez nem mindenkinek megfelelő időpont? Nem valószínű, hogy csak én vagyok délutános a héten Európában...Értelmezhetném úgy is, hogy ezek szerint nem akarják, hogy én játsszak ezzel és még rengeteg hasonló sorstárs érezhetne ugyanígy. Mi van akkor, ha a 20ezres játékosállományból(csak valami halvány tipp) ezért 10ezren letöröljük a pics@ba az egészet?
    Értem én, hogy kárpótolni akarnak, tisztelem is, hogy miképpen szeretnék ezt. De nem akarom elhinni, hogy folyamatosan rúgják az öngólokat, még a kárpótlás kárpótlásával is.

Új hozzászólás Aktív témák