Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz KaLeun #2669 üzenetére

    Ha nem tetszik nem kell maradnod! Ha jól emlékszem Te a WOT-os fórumban is csak főként károgni jársz fel és kötekedni! No erre itt nem igen van igény, így el is tolhatnád a bringát....ha érted mire célzok! ;)
    Nem értem miért kell idejönni és fröcsögni, hogy mekkora szar vmit! Akkor ne játssz vele, de tartsd is meg magadnak a véleményed! Mert ha mondjuk azt ecsetelnéd, hogy nem menti el a program a beállításokat vagy hogy nem működik ez vagy az rendesen, az más lenne, de hogy idejössz és azt tolod magadból, hogy mekkora szar lesz ez is, majd csak figyeljük meg, no erre senkinek nincs szüksége! Szervusz

    (#2638) Furkoo: megtörtént jelentem! Átmentem egyik haveromhoz és a VGA-ját betettük az én gépembe. (igaz sajnos Neki jobb - GTX 770 - kártyája van, így nem annyira mérték adó a teszt. :U Viszont az már biztos, hogy GTX 770-el ULTRA beállításon is frankón megy a játék, nincs kirajzolási gond, viszont az irányításon már kicsit érződik, hogy vissza kellene venni. HIGH-on minden tutko-frankó! Most este bekapcsoltam a gépet, elindítottam a játékot és ugye minden ULTRA beállításon maradt - meglepődve tapasztaltam, hogy nem rózsaszín tank fogadott a garázsban!? :F Elindítottam egy csatát és gond nélkül ment - egy darabig - aztán jött a fekete leves, a szerver egyszer csak ledobott!? Hogy az ULTRA beállítás miatt-e, hogy azt nem bírta nem tudom, de alig engedett vissza. Amúgy ilyen még nem volt mióta az EA elindult! Utána nehezen visszajutottam a csatába és a jól "megszokott" piros tankok és rózsaszín lánctalpak fogadtak. Vehettem vissza a beállítást MEDIUM-ra. Ezek szerint amíg nem optimalizálják a játékot rendesen, addig kénytelen leszek MEDIUM beállítások mellett játszani - annyi változtatással, hogy a Textures és Object detail beállítást feltoltam ULTRA-ra, a vizet és árnyékot pedig LOW-ra! Így úgy tűnik elfut és talán még renderelési gondok sincsenek! (KOPP - KOPP - KOPP) Mikorra várható a játék NORMÁLIS optimalizálása illetve a magyar nyelv?!? :F

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák