Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DopeBob

    addikt

    válasz hdman #4132 üzenetére

    Hehe, ja, elsőre egy kicsit fura. Mi elmentunk megnézni, belepróbáltuk a kocsiba, belepróbáltuk a gyereket is, úgy már nem olyan fura. I-II-III kategória, 18kb-ig kell használni ezt a "pajzsot" utána már csak biztonsági öv. A korlátozás fura, mert pont, hogy nem korlátozza. A vállai pl szabadon vannak, szemben egy 5 pontos övessel, így előre tud hajolni, simán kilát oldalra is. Egyébként svédeknél pl 3 éves korig már nem is akarják engedni az előre néző üléseket, annyira nagy megterhelést jelent az öv balesetnél, ez a pajzs meg az egész felső testét fogja. Én is tartottam tőle, de sokkal jobban elvan benne, mint az előzőben. Van talpa, menet közben lehet kicsit dönteni, benne alvással sincs gond. Sőt, úgy is szokott, hogy mint egy párnára ráteszi a fejét :)

    Fura kicsit elsőre, de én megint ezt venném. :)

    MZ/X

  • Ghoosty

    őstag

    válasz hdman #4132 üzenetére

    Én voltam az, aki említette itt ezt a Cybex Pallast. A látszat ellenére egyáltalán nem gátolja a gyereket a mozgásban. Nem tudom, hogy hol laksz, de nálunk a brendonban ki lehet próbálni. Bevittük a gyereket beültettük, bekötöttük és tetszett neki. Azért próbáld ki mindenképpen, mert legelső tesztelésnél nem bírta Tünde, de akkor még túl kicsi is volt hozzá, de másodszorra már megszerette. Aztán vettünk is.
    Bátyáméknak és nekünk is mind a két gyerek ilyent használ és mindenki szereti. Tünde mostanában lett elég nagy és megfelelő kg, hogy már ne kelljen a "pajzs" és úgy sincs vele semmi baja, így neki már egy másik verziót vettük, mert az olcsóbb volt. :) Gyakorlatilag ugyan az, csak nem dönthető és nincs hozzá "pajzs".

Új hozzászólás Aktív témák