Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz dortimcsi #6831 üzenetére

    Hát én szar vagyok, annyi kínlódás volt az elején, meg nyomorék szakgárda, hogy nem is lepődtünk meg, hogy nincs...ugyanakkor, abban meg nem biztos, hogy helytálló anya lettem volna, hogy 1,5 órán át csüngjön a gyerek a cicimen, mert az gyakorlatilag sebet csinált...én próbáltam, sokáig cicizett, de végül azt mondom...hogy akivel szültem, annak mérgező volt a teje a gyerek számára és majdnem leálltak a vesék a porontyban...a másik meg egyszerűen annyira nem lakott jól, hogy a kezdetektől hozzátáplált...a szoptatás nácik itt vannak bőven (nagyon fanatikus anyatejesek, akiknek göthösebb a gyereke,mint a mieink...)... :D hát nemtudom...nagyon megosztó és én egyáltalán nem díjaztam a tápszert, de határozottan jobb...nem örültem meg a hasfájásban (csak a bukásosságban) és én környezetemben akik szoptattak, sose ültek a babák 20 percnél többet cicin, mert nem az a cél, hogy rászokjanak...hanem, hogy egyenek...védőnőm határozottan közölte velem, hogy sose tegyem 30 percnél hosszabb időre cicire, nem új generációs nyugtatószer a mell, hanem táplálékforrás...sose volt 5 percnél tovább, mert igaz üres is volt...de cumizni se cumizik...ergo, jól sikerült szerintem anyatej és minden hókuszpók nélkül is...akinek van teje az adja!!! akinek meg nincs vagy alig, az szokja meg a gondolatot, hogy 2-3 hósan mehet a almás-krumplifőzelék... következőnél már nem leszek óvatos...ha 2 hósan éhes lesz, enni fog...nem csak tejet/tápszert...nagyon túl van misztifikálva ez az egész...úgy cakkum púder...tej-táp, kengu-hordirongyok, stb... van min hisztizni a nőknek is pár netes cikk után! :D csak épp a gyerekük és a saját belső hangjaikra nem hallgatnak...csak a légből kapott cikkírókra és fórumozó anyukákra...

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Új hozzászólás Aktív témák