Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz sutszi #16264 üzenetére

    Szerintem egyértelműen magánút, ha megtehetitek*** (mi mindkétszer magánba jártunk terhesgondozásra, de ügyeletre mentünk szülni választott orvos nélkül, nem is volt sosem gond ezzel a résszel, de az első gyereknél (még 2017-ben) is már ez volt amit írsz: vagy 9 hónapra megpróbáltál előre feliratkozni az sztk-s orvosnál, vagy odament anya, és terhesen várakozott végtelen (+2) órát...).

    Mondjuk azt nem tudom hogy nincs-e már magánban is több hónapos várakozás... kivételesen nem vétek kismamás fb csoportokat nézegetni, hogy kiket ajánlanak, nyilván ez azzal fog járni hogy pont azoknál elég nehéz lesz időpontot találni.

    ***persze nyilván évszázadok óta megszületnek a gyerekek az állami eü-ben is, legyen akárhogy, és ezt szarkazmus nélkül mondom, amikor megszületik a gyerek, úgyis elfelejti mindenki az odáig vezető út nehézségeit. Egyrészt a gyönyörűség miatt, másrészt nem lesz idő sem emlékezni rá :D ;]

    A többi gondolatom megtartom a politika szaktopicnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák