Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz moriak #71697 üzenetére

    Ezek mindig nagyon dragak voltak. A G4 Titanium $2700-al indult. Aztan az aluminium ami valtotta 2003-ban pedig $3200 volt. Eddig ezek a gepek arrol szoltak, hogy minden akkori kenyelmi es hasznos extra benne volt, amihez tarsult egy fasza rendszer. Az ara alapvetoen nem valtozott, cserebe sokkal tobb kompromisszumot kell kotni, es egyre szarabb minosegu software-t kapunk. A magyar arakat hulyeseg nezni, mert a forint maszik ossze-vissza az euro-hoz kepest, meg ott van a 27% afa is.
    Amikor en megvettem a jelenlegi macbook pro-mat 2010-ben $2000-ert, minden benne volt ami kellett... Most 8 ev meloval a hata mogott meg mindig nagyon jo gep, az eredeti akksival megy meg kb 2 orat, es 1500 ciklus korul van benne. Most $2400-ert kaphatnek egy erosen kompromisszumos gepet. Nincs magsafe(nalam ez kb havonta menti meg a mostanit), az a bill egy kalap szar(cserebe meg meg is doglik) a touchbar a divatmajmoknak valo(akik napi szinten hasznaljak a function keys-t azok tudjak mirol beszelek), szuper hogy nagyon szexy meg vekony cserebe nem tudja lehuteni magat, es meg mindig kopik a kijelzo. Jah es nem vilagit az alma :(

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák