Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferelson

    tag

    válasz 30z.Samu #62433 üzenetére

    Szia!
    Hát én mac-re kb 1 hete váltottam, mindig is windows-os gépem volt. Kb 2014-ben kezdtem el jobban foglalkozni így a tech világával és nézni videókat, olvasni teszteket. Utána az évek alatt leginkább az Iphone-al kacérkodtam de még azzal se annyira, az ára miatt mivel akkoriban még nem dolgoztam. Aztán ismerősökön keresztül próbálgattam ki az Apple telefonját, tudtam, hogy ilyen kell nekem előbb utóbb főleg, hogy addigra már túl voltam pár androidos telefonon és herótom volt tőlük az állandó belassulások és akadások miatt. Később persze a mac is felkeltette az érdeklődésemet de még abban az időszakban nagyon elérhetetlennek tűnt, így maradtak szintén a tesztek, videók. Apple telefonom az lassan kb. egy éve van, nagyon elégedett vagyok vele így tudtam, hogy egy mac-re is szeretnék előbb utóbb szert tenni. Ami most sikerült is, és tényleg nem bántam meg. A rendszert még szokni kell de szerintem nagyon szerethető. De ehhez még kell idő, hogy releváns tapasztalat legyen. Plusz pár hónapja egy merész tippmixnyereményemnek hála ami bejött lett egy apple watch-om is. :D Szóval airpods, iphone, watch és most már mac. Mindegyikkel elégedett vagyok akárki akármit mond az Apple-ről. Nyilván az egyértelmű, hogy kicsit túl vannak árazva, de ha megnézed a termékeket akkor rájössz alapos utánajárás után, hogy más platform gépei ilyen tulajdonsággal, hardverrel sem sokkal olcsóbb... Én legegyszerűbb példának mindig az Iphone-t az ára miatt szidóktól szoktam megkérdezni, hogy aki pl Samsung fan és mindig megveszi az aktuális csúcsmodellt: mennyibe is kerül mondjuk a Note 8 ? Tehát nem annyira távoli a csillagászati árazás más gyártótól sem. Az olcsóbb alternatívakeresés meg mindenki személyes döntése, én azt is próbáltam jópárszor, nekem nem vált be igazán. :)

    Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

Új hozzászólás Aktív témák