Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz sisi22 #34343 üzenetére

    Rendőrség...
    Hagyjuk.

    Amikor tavaly felvettek 20 rugó loant a nevemre, akkor az űrlap elhajtott azzal, hogy mivel engem nem ért kár, így én nem tehetek feljelentést.

    LOL

    Csak a gyors reagálásomon múlt, hogy még azelőtt zárolta a bank a számlát, mielőtt a banktól kicsalt, majd postázás közben valahol ellopott cserekártyával és cserepinkóddal nem vettél fel a pénzt.

    Aztán persze pár hét alatt a bankok visszacsinálták az egészet, és kaptam néhány victim flaget a credit fileomra.

    Ha lejár a flag, akkor kérem újra a CIFAS protective registrationt, mert néha a credit reportomon a soft search historyban továbbra is felbukkan egy-egy online kaszinó identity verification is, tehát továbbra is visszaélnek az adataimmal, csak épp átmenetileg nem tudnak hitelt kérni a nevemre.

    LOL

    Pár éve volt egy kisebb autóbalesete a páromnak.
    Barátnőjével tartottak hazafelé egy másik városból, amikor az autópályán bement eléjük egy másik autós, majd ráfékezett, így esélyük sem volt megállni.

    Szerencsére sérülés nem történt, de a rendőrség nem akart kijönni, mert nem folyik vér.
    Aztán nagynehezen kijött, de csak annyit mondott, hogy cseréljenek adatokat, aztán viszont látás, ne veszélyeztessék tovább a forgalmat.

    Persze a biztosító őket hozta ki hibásnak, mondván nem tartottak megfelelő követési távolságot.

    Szóval ennyit a rendőrségről.

    De esetleg a Chargeback vagy a Small Claims Court emlegetése hozhat némi haladást.

Új hozzászólás Aktív témák