Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz eszgé100 #13462 üzenetére

    Mi ugyan nem, eleg volt ez a het honap igy, ha erted mire gondolok ;] ;] ;]

    Coccolino_O: igen, 7. Nem olyan reg telt be a pohar, hogy vagy nagyon surgosen allast talal, vagy megy haza. Kvazi harman eltunk az en fizumbol ( Esmnek minimalis bevetele volt, de o ugye viszi az itthoni dolgokat, foz, mos, atveszi a csomagot, stb Igaz o is allast keres, lehetoleg olyat, amiben van tapasztalata. Keretik nem velemenyezni a dolgot, nyomos okom volt ra, hoy hagytam probalkozni a dolgaiban. ) .

    Szoval kicsit elegem lett a helyzetbol, kemenyebben fogtam a sracokat. Eleinte a teso lazan vette a dolgokat, aztan meg rendszeresen a szakmai tapasztalaton, vagyis inkabb annak hianyan bukott el ( leven frissdiplomas, eleteben nem dolgozott meg)).

    Szoval nagyon remelem, 1.5 honapon velul fellelegezhetek , talal valami albit, mert nekem aztan vegkepp nem hianyzott, hogy a nyakamra uljenek meg pluszban.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák