Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chr1stian

    újonc

    Sziasztok.Kezdő fórumozó vagyok,ezért előre is elnézést kérek,ha rossz témába írtam.
    A problémám a következő lenne!
    A Star Wars Galactic Defense c. játékot játszom, Android tableten és telefonon.Néhány hete jött elő a probléma , miszerint a Geonosis nevű bolygon ha végigtolok akármilyen pályát, akkor a legvégén elöjön egy kis ablak a játékban és kiirja hogy " Out of Sync " - Please wait while your account sincronyse " és egy "Ok " lehetöséet nyujt , ezután rámegyek , leokézom , erre restartolja a játékot és konkrétan elvész a végig tolt pálya jutalma stb... és ezt játsza..... Írtam a support nak ök azt irták hogy keressek meg egy " . ngmoco " nevü mappát a tabon és töröljem ki, majd rakjam ujra a játékot. Ez nem jött be mivel egy nyavajás fájlkezelö sem látja a mappát, már hogyha valoban létezik a mappa... pedig beállitottam hogy láthassam a rejtett fájlokat is. Ebben kérném a segítségeteket, volt e már valakinek hasonló problémája , és ha igen milyen mód van a hiba elháritására.De bármilyen jellegű hozzászólást , tippet , elfogadok. Előre is köszönöm szépen !

Új hozzászólás Aktív témák