Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Laza... #78242 üzenetére

    "A lényege az egésznek, hogy igazából elég egy jó négy magos, 1GB rammal. Az összes többi csak az e-penis céljait szolgálja. Meg a nagyobb vauvau-t"

    Abszolút egyetértek ezzel! Amúgy nekem is elég a Hongmi 2000-es aksija. Már megszoktam, hogy 1-2 naponta tölteni kell. A Lenovo P780 is elég lett volna nekem, egy MT6589T-vel és HD kijelzővel... Sajnos a Lenovo gyárában még mindig rengeteg a qHD panel... :U

    New Bluestar
    Nem akarok a "csoportos rendelésekbe belekötni", de én ezt puszta nyerészkedésnek tartom és az egyik kolléga (nem nevezzük nevén) nyíltan felvállalta, hogy csak ezért csinálja. Inkább keress egy megbízható webshopot vagy csípj el egy jóféle akciós árat. Csoportos rendelésnél ameddig szarakodnak a 10-15 darab összekaparásával, már rég úton lenne a telód és még ha áfa is megy rá, nem nyernél sokat a csoportos rendelésen. Inkább vegyél hungobungo-n keresztül. Ja és a Hongmi 1S-re szavaznék (ugyan kisebb az aksija, de GPS-ben, időt állóságban, kijelzőben - Sharp és támogatottságban) azzal jobban jársz.

    Akinek belegázoltam volna a lelkivilágába, mert a csoportos létfenntartást űzi, azt megkérem, hogy NE itt, hanem privátban sírja el nekem a jogtalan bánatát. :R

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Laza... #78242 üzenetére

    Sztem ezek az akkuidő meghatározások lehetnének kicsit valószerűbbek. Miért abból indul ki mind, hogy a felhasználó nem is használja a készüléket? Miért nem a másik végletből, hogy tudja a user, mennyi az az üzemidő, amit mindenképpen tudni fog az adott teló? Mondjuk játékkal, navival, vagy nettel, full kijelzőidővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák