Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunaqua

    addikt

    ...egy pár szó a LENOVO A830-ról . :)

    Két napja érkezett ( HK posta, 2 hét alatt ért ide)
    Első benyomások pozitívak,olyan szokásos Lenovo minőség.
    Nekem Kínai Rom volt rajta,ezért felraktam rá az A830_SX_V4.22_jack44 Samsungról "gyártott" Rom-ot.
    Alapvetően jó a Rom (Magyar nyelv is),csak ezt is Kínai ember csinálta,és elég sok benne a Kínai alkalmazás.A Root simán,fél perc alatt ment az AutoRoot progival.

    Ami nagyon pozitív: az a GPS. "HÁROMBETŰS" került rá,és tökéletesen,gyorsan működik. (..egy telefonhoz képest),Ezen lehet zenét is hallgatni.Tisztán,hangosan szól egy AWEI fülessel.Sokkal tisztább mint a P770 vagy a ThL W8 volt.Fényképezőt ne kérdezzétek,nem szoktam fotózni,de szerintem olyan szokásos.

    Ami negatív: az értesítő led hiánya.

    Akkor ami problémám van! Hogyan tudom eltávolítani a Kínai alkalmazásokat,mert az eltávolító program nem szedett le semmit.
    Az "alkalmazások kezelése"-ben leállítottam ezeket a programokat,de törölni nem hagyja.

    ezek vannak:

    - QQ
    - R.E
    - wochacha
    - meg még négy ilyen: bordásfal+pálcika+kutyaház+létra :D
    illetve amit nagyon fontos lenne cserélne az a "du"nevű cucc,ez a betűkészlet amiben Angol és kínai karakterek vannak csak,és nagyon jó lenne a Magyar is.
    Ezekben kérnék segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Új hozzászólás Aktív témák