Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kamillo67

    tag

    válasz hevizms #17480 üzenetére

    Én nem tudom hogy a "sanyesz" hogy csinálja, de leírom ide, hogy én hogyan csináltam. Röviden és egyszerűen.
    Amit használtam hozzá:
    -Jbart,
    - notepad ++,
    - és a jó öreg TCommander.

    1. Jbartban kitallózod a "Single file"-on belül a fordítani kivánt apk-t, nyomsz egy "Decompile-"t

    2.A TC-ben megnyitod a pl. Gallery2.apk esetén a "\jBART\workdir\decompiled\Gallery2.apk\res\values\" mappát (azért csak a sima "values" mert ez az alap, általában az angol)

    3. Az itt lévő fájlok közül a "strings .xml" amit egyértelműen fordítani kell, de szükség lehet még 1-2 másik fájlra is (arrays.xml , plurals.xml stb.).

    4. Ha már telepítetted notepad++ editort (asszem ingyenes), akkor a tc-ben a fordítandó xml-fájlon jobb egérgomb hosszan, aztán "edit with notepad++"

    5. Most már neki láthatsz a fekete színű szöveg magyarrá való fabriklásának... majd a végén mentsed.

    A fordításhoz puskázni lehet és kell a repo könyvtárból, ha van már fordított anyag. De igénybe lehet venni másik kütyü (teló, tablet) magyar nyelvű progijainak ugyanilyen módszerrel történő kibontott xml-jét is. :)

    6. A kész xml fájlt a (többi mintájára ) belerakod a repoban a megfelelő helyre
    pl. " \repo\Hungarian\main\Gallery2.apk\res\values-hu\" ha nincs megfelelő mappa még, akkor létrehozod azt.

    Ez nagyon egyszerűnek tűnhet, de elég idő igényes dolog :DD

    Szívesen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák